Středisková výprava 2019

Výprava proběhne 10.5. - 12.5.

Ubytovaní budeme v Základní Škole v Jesenici.

Cena výpravy je 350Kč.

S sebou nezapomeňte zabalit:

Standardní vybavení na víkendovou akci. Večeři na pátek a snídani dle oddílové domluvy. Důležité věci jsou: papír a tužka, přezůvky, vlastní ešus (jídelní nádoba), hrneček, skautský šátek. Malý batoh pro sebe (nebo velký batoh do skupinky), vlastní láhev na vodu o objemu alespoň 1l.

Přihlašování probíhá nejpozději do 1.5.2019 a to na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo osobně na schůzce vedoucímu.

Přihlášení je platné až zaplacením účastnického poplatku a to buď na účet střediska nebo hotově vedoucím vašeho oddílu. Pro platbu na účet prosím kontaktujte buď organizátory akce na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (nezapoměňte, uvést jméno dítěte a oddíl) nebo vedoucí z vašeho oddílu z obou zdrojů získáte číslo účtu a Váš unikátní variabliní symbol. Platbu na účet můžete zkontrolovat na www.skauti-doubravka.cz/ucet .

Pro vůdce oddílů

Je třeba zajistit společnou snídani pro oddíl. Informace o platbách řeší Olie.

Leták